Elit Royal Papara ile Para Yatırma

Elit Royal Papara ile Para Yatırma işlemleri ne kadar yapılıyor? Papara ile yatırım ve çekimleri sizler için keşfettik. Hem yatırım bonusu kullanmak hem de güvenli ödeme yapmak ister misiniz?

Papara ile yatırım limitleri ve çekim limitlerine sizler için inceledik. Peki papara ile transfer nasıl yapılır biliyor musunuz? Detaylar içeriklerde sizi bekliyor.

Sizler İçin Önemli Notlar

Elit Royal Papara ile Para Yatırma Seçenekleri Nelerdir?

Elit Royal Papara ile Para Yatırma işlemlerini yapmak için birkaç farklı teknik bulunmaktadır. Bunlardan biri anlık havale sistemi olarak bilinir. Siteye giriş yaptığınız zaman anında havale koruma alanlarında papara kart bilgilerinizle anında transferlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Papara ile ayrıca mobil bankacılık şubesine giriş yaparak yine transfer seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Ayrıca TPay Fast Papara kullanıldığı gibi Maxi papara manuel papara teknikleri de sistemde geçerlilik göstermektedir.

Elit Royal Papara Teknikleri Nasıl Uygulanır?

Elit Royal Papara ile Para Yatırma tekniklerini 7/24 güvenli bir şekilde transferlerinizi yapabilirsiniz. Anlık ve beklemeye gerek olmadan, banka iznine gerek olmadan papara ile çok daha kolay yatırım ve çekim yapabilirsiniz. Detaylarını aşağıdaki işlemlerden inceleyin.

Anında Papara Yatırımı

Anında papara yatırım yapmak için;

 • Kullanarak üye giriş yapın ve para yatırma bölümünü açın.
 • Bu ekran üzerinden anında havale ve ardından anında papara seçeneklerine tıklayın.
 • Yatırım miktarınızı eksiksiz olarak girin.
 • Para birimini TL olarak belirleyin.
 • Papara kart numaranızı 16 haneli olacak şekilde ya da papara IBAN numarasını yazın.
 • Parola kısmına GSM üzerinden gönderilen kodu yazın ve formu onaylayarak gönderin.

En kısa süre içerisinde işleminiz başarıyla gerçekleştirildi mesajını göreceksiniz. Bu ekran üzerinden bakiyenizden yatırılan papara miktarını kontrol edebilirsiniz.

Papara Havale Yatırımı

Papara havale kullanımı kullanmak için öncelikle Elit Royal canlı destek birimine bağlanın ve güncel IBAN numarasını alın.

 • Para transferleri ve para gönderme seçeneğine basın.
 • IBAN ile gönder ya da telefon numarası ile gönder seçeneklerinden hangisini kullanacaksanız tıklayın.
 • Ardından yatırım miktarını onaylayın ve sitenin transfer adresini ekleyin.
 • İşlem detaylarını kontrol edin ve tamamlayın.

Ardından sitesine girin ve para yatırma bölümü üzerinden formu doldurun.

Papara Cepbank ve QR Kod

Papara kullanarak hem telefon numarası üzerinden hem de QR kodu ile para transferi yapmanız mümkündür. Cepbank veya telefon numarasını aldığınız zaman papara mobil uygulaması girdiğiniz zaman telefon numarası ile gönder sekmesine tıklayabilirsiniz.

Elit Royal Giriş Papara ile Para Yatırma için ya da anında para yatırma bölümünde anında QR kod sekmesine giriş yaptığınızda da papara mobile QR kodu okutmanız halinde transferinizi gerçekleştirebilirsiniz.  Papara ile en az 1 TL alt limitten itibaren para yatırımı işlemleri gerçekleştirilmektedir.

Elit Royal’de Papara Bonusu Var mı?

Elit Royal Papara ile Para Yatırma işlemlerinde %20 oranında promosyon kazanabilirsiniz. Çevrim şartlı olarak verilen bu promosyon;

 • En fazla %20 oranında verilir.
 • 30 günlük çevrimleme süresi vardır.
 • En az 100 TL yatırım yapmanız gerekmektedir.
 • En fazla 1000 TL’ye kadar bu promosyondan fayda sağlanır.

Genel kurallarını inceleyerek papara ile yaptığınız her yatırım işleminde promosyon kazanabilirsiniz. Papara ile ilk para yatırma işleminde ise spor ve casino alanlarında geçerli hoş geldin bonusu kullanabilirsiniz. Bu promosyon ile ister 200 TL isterseniz 2500 TL’ye kadar ek fayda kazanma şansınız bulunuyor.

Elit Royal Yatırım Papara Limiti Ne Kadar?

Elit Royal Papara ile Para Yatırma limitleri kullanılan tekniğe göre değişir. Genel olarak günlük en az 1 TL ve maksimum 10.000 TL’ye kadar tek ödemelerde işlem yapılıyor ve günde papara ile 100.000 TL’ye kadar para yatırma işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Para çekme işlemlerinde de papara ile yine 1 TL alt limitten itibaren günlük 100.000 liraya kadar para çekme işlemlerine olanak sağlanmaktadır. Kullanılan tekniğe göre Elit Royal Papara ile Para Yatırma işlem yönergelerini inceleyiniz. Para çekme süreleri anında hemen olarak uygulanmaktadır

Elit Royal Papara İle Para Çekme Yapılıyor mu?

Elit Royal Papara ile Para Yatırma yanı sıra para çekme işlemlerinize konforlu bir şekilde yapabilirsiniz. Bunun için üyelik panelinde bulunan para çekmenin eksiksiz bir biçimde doldurmanız gerekmektedir.

Genellikle bir ila 12 saat arasında tüm para çekme işlemleri sona erer. Bu konuda daha hızlı ve güvenli işlem yapmak için canlı yardım birimle 7/24 bağlanabilirsiniz.

 

elit royal giriş sitesi

Leave a Reply

Farmasi Girişimci Girişi