Pashagaming Canlı Destek Hattı

Canlı destek hattı, birçok sitede olduğu gibi burada da en önemli iletişim yöntemidir. Aynı zamanda, ödeme işlemleri, evrak gönderimi, bonus çevrimi gibi birçok konuda da mutlaka irtibata geçmeniz gereken bir yöntemdir. Pashagaming canlı destek hattı , sitede de belirtildiği üzere 7/ 24 aktif olarak hizmet sağlamaktadır. Bu hattı kullanarak sorularınızı, şikayetlerinizi ve isteklerinizi iletebilirsiniz. Aynı zamanda, hızlı bir şekilde yanıt alacağınız için sorunlarınızı da kısa süre içerisinde çözümleyebilirsiniz.

Sizler İçin Önemli Notlar

Pashagaming Müşteri Hizmetlerine Nasıl Ulaşırım?

Müşteri hizmetlerine ulaşmanız için sitenin giriş sayfasına göz atmanız yeterlidir. Biraz önce de sözünü ettiğimiz canlı destek hattını kullanmak için, ana sayfanın sağ alt kısmında bulunan ibareye basmanız yeterli. Buraya üye olsanız da olmasanız da bilgilerinizi ileterek kullanabiliyorsunuz. Pashagaming müşteri hizmetlerine nasıl ulaşırım konusunda, diğer yöntemler için isterseniz sitenin hakkımızda kısmına göz atabilir; ya da ana sayfanın alt kısmında yer alan mail adreslerini doğrudan kullanabilirsiniz. Bu yöntemler haricinde Facebook, Instagram ve Twitter hesaplarını da kullanabileceğinizi söyleyebiliriz.

Pashagaming Sms Bildirimi

Müşteri hizmetleri yöntemlerinin yanı sıra, site birçok haber ve güncel bilgi için e- mail ve sms sistemini de kullanmaktadır. Siteye kayıt aşamasında vermiş olduğunuz bilgilere dayanarak, Pashagaming sms bildirimi ile sizlere çeşitli mesajlar göndermektedir. Bunlar arasında, yeni giriş adresi, yeni bonus çeşitleri, kampanyalar, ödeme kolaylıkları, yeni eklenen oyunları, banka hesap bilgilerinin değişmesi gibi konular yer alıyor. Ayrıca, dilerseniz bu sms bildirimi hattı üzerinden çıkış yapabiliyorsunuz.

Pashagaming Müşteri Hizmetleri Hızlı mı?

Siteye 7 /24 sürekli bir şekilde istediğiniz yöntemi seçerek ulaşabileceğinizi belirtmiştik. Bu yöntemler arasında, canlı destek, sosyal medya ve e- mail adresleri gibi başlıca imkanlar bulunuyor. Peki, Pashagaming müşteri hizmetleri hızlı mı derseniz, sitenin bu konuya da önem verdiğini söyleyebiliriz.  Müşteri memnuniyetini sağlamak adına sitedeki tüm yöntemler kısa sürede geri dönüş yapmaktadır. Ortalama 15 dakika içerisinde geri dönüş yapan site, maksimum 30 dakikada kullanıcılarına yanıt vermiş oluyor. Bununla beraber, ekstrem durumlarda ya da yoğun zamanlarda ise öncesinde mutlaka kullanıcılarını bilgilendirmektedir.

Leave a Reply

Farmasi Girişimci Girişi