Pashagaming Şikayet

2016 yılında kurulan bahis sitesi, birçok oyun sever tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Olumlu özelliklerinin fazla olması da bundaki en büyük etkenlerden biridir. Site hakkında herhangi bir şikayetiniz söz konusu ise Pashagaming şikayet ve iletişim seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Canlı destek hattı bu konuda oldukça idealdir. Kısa sürede sorunlarınızı çözümleyecektir. Bunun haricinde e- mail adreslerinden de yararlanabilirsiniz. Son olarak sosyal medya hesapları bunun bir alternatif.

Sizler İçin Önemli Notlar

Pashgaming Kullanıcı Şikayetleri

Ödeme seçenekleri, bonus imkanı, oyun seçenekleri, güvenilir olması gibi birçok unsurdan kaynaklı site hakkında yapılan yorumlar genel olarak olumludur. Pashagaming kullanıcı şikayetleri arasında  bu sebeple bir soruna şu an için rastlamadık. Sizin yine de herhangi bir şikayetiniz varsa belirttiğimiz iletişim yöntemlerinden herhangi birini tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda sitede mail adresleri verilen lisans firmasına ya da altyapı sistemlerinin firmalarıyla irtibat kurabilirsiniz.

Pashagaming Müşteri Hizmetleri Hızlı mı?

Sorularınıza ve şikayetlerinize yanıt bulmanın en iyi yolu siteyle direkt iletişim kurmaktır. Bunun için, belirttiğimiz canlı destek, e- mail adresi, sosyal medya gibi yöntemleri kullanabilirsiniz. Peki, Pashagaming müşteri hizmetleri hızlı mı derseniz sitenin sizlere 7/ 24 hizmet vermesinin yanı sıra, çok kısa sürede de geri dönüş yaptığını söyleyebiliriz. Hangi yöntem olursa olsun ortalama 15- 20 dakika içerisinde yanıt vermiş olacaklardır. En geç ihtimalle de 30 dakika içerisinde iletişime geçmiş olursunuz. Daha uzun yanıt alamadığınız dönemler, mutlaka sitenin en yoğun olduğu zamanlardır. Bunun için sizlere öncesinde  bekleme süresi hakkında bilgi vereceklerdir.

Pashagaming Güvenilir Bir Site mi?

En çok merak edilen sorulardan biri olan güvenlik konusu hakkında, güvenilir bir site olduğunu söyleyebiliriz. Pashagaming güvenilir bir site mi sorusuna ek olarak, lisanslı olduğunu ve çeşitli altyapı sistemlerinin kullanıldığından da söz edebiliriz. Sitede Netent, Evolution Gaming ve benzeri birçok altyapı sistemi kullanılıyor. Lisans sertifikası ise, Curacao Oyun Komisyonu’ndan alınmakla beraber 2016 yılından beri geçerlidir. 8048/ JAZ sertifika numarası ise kullanıcıların sertifikayı teyit etmesi adına paylaşılmıştır. Vermiş olduğunu belge ve bilgilerden bahsetmek gerekirse sistemde güvenli bir şekilde saklandığını da söyleyebiliriz.

Leave a Reply

Farmasi Girişimci Girişi