Pashagaming SMS İptali Başka Nereden Yapılır

Pashagaming SMS iptali başka nereden yapılır? Ana ekran üzerinde bulunan, SMS almak istemiyorum butonunun haricinde, canlı destek hattına başvuru yapmanız, destekpashagaming elektronik posta adresini kullanmanız mümkündür. Kullanıcı adınızı belirtmek suretiyle yapacağınız başvurular neticesinde de, siteden tarafınıza gönderilen SMS uygulamasını ya da e SMS’leri sonlandırmanız mümkündür.

Sizler İçin Önemli Notlar

Pashagaming SMS Şikayetleri

Pashagaming sitesinin üyelerle iletişim kurma konusunda kullandığı kaynaklar, üyeler tarafından verilen elektronik posta adresi ve üyeler tarafından kayıt esnasında verilen cep telefon numaraları yani diğer ismi ile irtibat numaralarıdır. Bu numaralar üzerinden sitenin her türlü kampanyası ve site hakkındaki haberler ve benzeri uygulamalar üyelere iletilmektedir. Cep telefonlarının yani irtibat telefon numaralarının kullanılması konusunda, gündeme getirilen ifadelerden bir tanesi, pashagaming SMS şikayetleri olarak kullanıcıların karşısına çıkmaktadır. SMS şikayetleri, site yönetiminin kampanyalarının ve site yönetiminin haberlerinin, ilgili üyelerin cep telefonlarına habersiz bir şekilde gönderilmesi üzerine ortaya çıkan konu başlıklarını meydana getirmektedir.

Pashagaming SMS Konusunda Şikayetleri Nereye İletilir?

Pashagaming  SMS konusunda şikayetleri nereye iletilir? Bu konuda sitenin müşteri hizmetleri birimi ile görüşmeniz, genel uygulama olarak değerlendirilmektedir. Ancak Türkiye piyasasında online olarak kendini gösteren ve hizmet veren diğer bütün yabancı bahis sitelerinden farklı olarak, pashagaming sitesinde doğrudan, SMS almak istemiyorum şeklindeki bir bölüm ana ekran üzerine yerleştirilmiştir. Eğer SMS almak istemiyor iseniz, ana sayfa üzerinden hareket edebilir ve bu uygulamayı ortadan kaldırabilirsiniz.

Pashagaming SMS Şikayetleri Nasıl Sonlandırılır?

Pashagaming SMS şikayetleri nasıl sonlandırılır? Önce sitenin güncel giriş adresini bulmalı ve bu adres üzerinden ana giriş penceresini, kullandığınız cihazın ekranına yansıtmalısınız. Sitenin şu an için kullanılan adresi pashagaming13 olarak belirlenmiştir. Ana giriş sayfasını açtıktan sonra, sayfanın en alt bölgesine doğru bakar iseniz, en alt bölgede canlı destek yazısının hemen sol tarafında, yardım şeklinde bir bölüm olduğunu görürsünüz. Yapmanız gereken önce bu yardım yazısının üzerine tıklamaktır.

Yazıya tıkladığınız anda, ekranın sağ tarafına 5 farklı menü açılacaktır. En alt bölüme baktığımızda, SMS almak istemiyorum şeklinde bir yazı olduğunu görebilirsiniz. Cep telefonunuza gelen SMS’leri ortadan kaldırmak istiyor iseniz, bölüm içerisinde yani SMS almak istemiyorum yazısının altında bulunan bölüme, üyelik kayıt formunda verdiğiniz ve tarafınıza gönderilen SMS’lerin iptal edilmesini istediğiniz cep telefonu numarasını buraya yazmalı, hemen altta bulunan yeşil renkli gönder tuşuna basmalısınız. Bu aşamadan sonra sistem üzerinden cep telefon numaranız silinecek ve sizlere SMS gönderimi durdurulacaktır.

Leave a Reply

Farmasi Girişimci Girişi