Pashagaming152 Hakkında

Pashagaming152 hakkında elde edilen bilgilere göre bu site müşterilerine hizmet vermeye 2016 senesinde başlamış olan bir site. Kuruluş tarihi ile incelemelere başladıktan sonra bir de içerisindeki lisansından bahsedebiliriz. Oldukça önemli bir isim tarafından lisanslı bir şekilde hizmet sunan bu sitenin bir de Pronet Gaming teknik alt yapısını kullandığını görüyoruz. Aynı zamanda içerisinde Netent, Xprogaming, Poker Klas, Ezugi, Bet Games, Evolution Gaming gibi isimlere ait ürünlerin de mevcut olduğunu görebilmek mümkün diyebiliyoruz. Site içerisinde hakkında kısmında yer alan bu bilgilere şirket hakkında adlı sekmesinden erişimler rahatlıkla sağlanabilir.

Sizler İçin Önemli Notlar

Pashagaming Güvenilir Mi

Tabi ki hakkında bölümü ile bağlantılı olarak çıkarımlarda bulunulabilecek bölümlerden bir tanesi de güvenilirlik durumudur. Acaba Pashagaming güvenilir mi? Sitenin güvenilir bir şekilde hizmet vermiş olduğu gösteren ilk temel kanıtı tabi ki lisansı. Curacao kaynaklı lisansının numarası 8048/JAZ olarak belirtilmiş durumda. Aynı zamanda içerisinde güvenilir ödeme yöntemlerinin bulunması, sağlam alt ypı markalarına ve ürünlerine sahip olması sitenin güvenilirlik durumunu daha da arttırıyor.

Pashagaming Yasal Bir Site Mi

Peki bu Pashagaming yasal bir site mi? Sitenin yasallık konusu güvenilirlik durumu ile genel olarak karıştırılsa da herhangi bir şekilde ikisi arasında bağlantı bulunmadığını söyleyebiliyoruz. Yani bu sitenin yasal olmayışı sitenin güvenilirliğini olumsuz etkilemiyor. Bu sitenin şirket bilgisinin yurt dışı kaynaklı olmasına rağmen pürüzler var gibi görülse de güvenilir bir şekilde hizmet veren nadir bahis siteleri arasında incelenebilmesi de mümkün diyebiliyoruz.

Pashagaming İletişim Hakkında

İletişim bölümü hem güvenilirlik hem de doğal olarak site tercihlerinde oldukça önem taşıyan bölümlerden bir tanesi. Pashagaming iletişim hakkındaki hizmet ve bilgiler de bu nedenle merak edilmekte. Sitenin iletişim bölümünde müşterilerine sunduğu ilk ve aslında en önemli hizmeti canlı destek servisidir. En alt sağ kısımda konumlandırılan sarı sekmesi tüm müşterilerine 7/24  hizmet vermekle görevli bir servis olup aynı zamanda her türlü konuda bilgi ve yardım gibi seçenekleri de kişilere sürekli sunuyor. Bunun haricinde bazı sosyal medya hesapları, destek başlıklı e postası, lisans e postası ve şirket e postasından da sitenin iletişimlerinin kurulabilmesi mümkün diyebiliyoruz.

Leave a Reply

Farmasi Girişimci Girişi